243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kalapos férfi portréja

467. Deleu, Arthur (Kortrijk, 1884 - 1966)

Kalapos férfi portréja

szén, fedőfehér, papír

540*365 mm

j.j.k.: A. Deleu

kereten kis sérüléssel