243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Pénzes láda

680. Pénzes láda

magyar, 19. sz., kovácsoltvas, 12 ponton záródó zárszerkezettel, zár működőképes, 2 db pótolt kulccsal

33*53*35 cm