243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kandalló óra

705. Kandalló óra

Bécs, 1860 körül, negyedütős szerkezettel, faragott, aranyozott fa tokban, ingával, felhúzókulccsal, felújított, működőképes

m: 45 cm