243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kompozíció

635. Frank Magda (Kolozsvár, 1914 - Buenos Aires, 1997)

Kompozíció

szitanyomat, papír

370*245 mm

j.j.l.: MF és paszpartun Magda Frank; b.l. ajándékozási felirat, 1988