701. Emeletes sarok írószekreter
osztrák vagy magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa, mahagóni és jávorfa intarziával, felső ajtó mögött 11 kis fiókkal és tusfestett ajtó mögött rekeszekkel, lehajtható írólapja mögött 5 kis fiókkal, 2 db kulccsal
181*112*66 cm