243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Emeletes sarok írószekreter

701. Emeletes sarok írószekreter

osztrák vagy magyar, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa, mahagóni és jávorfa intarziával, felső ajtó mögött 11 kis fiókkal és tusfestett ajtó mögött rekeszekkel, lehajtható írólapja mögött 5 kis fiókkal, 2 db kulccsal

181*112*66 cm