243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Gondolkodó

502. Pauw, René de (Pittem, 1887 - Brüsszel, 1946)

Gondolkodó

olaj, farost

52,5*50 cm

j.b.l.: René de Pauw Heist