739. Női írószekreter
Bécs, 1800 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, aranyozott sárgaréz veretekkel, felépítményén 7 fiókkal és rekeszekkel, cilinderes alsó részében kihúzható bőr borítású írólappal, 4 kis fiókkal, 1 rekesszel, 1 kulccsal, belsejében egykorú felirat, kis sérülésekkel
133*83*52 cm