243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Női írószekreter

739. Női írószekreter

Bécs, 1800 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, aranyozott sárgaréz veretekkel, felépítményén 7 fiókkal és rekeszekkel, cilinderes alsó részében kihúzható bőr borítású írólappal, 4 kis fiókkal, 1 rekesszel, 1 kulccsal, belsejében egykorú felirat, kis sérülésekkel

133*83*52 cm