243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Homage á Bartók Béla"

627. Starkman (?) jelzéssel

"Homage á Bartók Béla"

100*65 cm

j.j.l.: "Béla Bartók" Starkman (?)