243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Viharos tengeren

564. Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003)

Viharos tengeren

olaj, műlemez

50*50 cm

j.j.l.: Szász