243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kaukázusi "Szumák" szőnyeg

847. Kaukázusi "Szumák" szőnyeg

1900 körül, szövött technika, kopásokkal

273*203 cm