243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Vásárhelyi utca"

566. Fejér Csaba (Karcag, 1936 - Hódmezővásárhely, 2002)

"Vásárhelyi utca"

olaj, farost

44,5*79,5 cm

j.b.l.: Fejér Cs.