269. Néprajzi aukció
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, füle pótolt
901. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
902. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, sérült
903. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. közepe, mázas cserép, restaurált
904. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás, restaurált
905. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, restaurált
906. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, pereme mázhibás
907. tétel
Bokály, 2 db
Erdélyi szász, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
908. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. első fele, mázas cserép
909. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, apró sérüléssel
910. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. első fele, mázas cserép, apró sérüléssel
911. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
912. tétel
Bokály
Makfalva, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
913. tétel
Bokály, 2 db
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép
914. tétel
Bokály, 2 db
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, az egyik sérült
915. tétel
Tányér
916. tétel
Bokály
Székelykeresztúr, 19. sz. második fele, mázas cserép, hajszálrepedt
917. tétel
Füles tál
918. tétel
Bokály
919. tétel
Tányér
920. tétel
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS