269. Néprajzi aukció
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
1121-1140
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
Tányér, 23 db
Apátfalva, Wilhelmsburg, Hollóháza, Gránit (Bp.), Telkibánya, 1900 körül, festett és matricás keménycserép, 2 repedt
1121. tétel
Pástétom forma, 2 db
magyar, 19. sz. vége, kalapált vörösréz, sérült, javított
1122. tétel
Pástétom forma
magyar, 19. sz. vége, ónozott vörösréz, homár forma lábakon
1123. tétel
Kuglóf forma
magyar, 19. sz. vége, ónozott vörösréz
1124. tétel
Kuglóf forma, 2 db
1125. tétel
Cukrászati forma, 5 db
magyar, 19. sz. vége, ónozott vörösréz, kopott, sérült
1126. tétel
Kulcs, 12 db
Erdély, 18 - 19. sz., kovácsoltvas
1127. tétel
Lakat kulccsal
magyar, 19. sz. eleje, kovácsoltvas, működik
1128. tétel
Konyhai eszközök, 3 db
magyar, 20. sz. eleje, sárgaréz, sérült, hiányos
1129. tétel
Bogrács
Erdély, 19. sz. vége, kalapált, ónozott vörösréz
1130. tétel
Nyeles lábas
magyar, 19. sz. vége, ónozott vörösréz kovácsoltvas nyéllel, kis sérüléssel
1131. tétel
Kutya gerinc
Alföld, 20. sz. eleje, faragott fa
1132. tétel
Lakat kulccsal
magyar, 19. sz. második fele, kovácsoltvas, működik
1133. tétel
Palack
Erdély, 18. sz. eleje, ón, karcolt díszítéssel, csavaros kupakkal
1134. tétel
Kulcs, 12 db
1135. tétel
Kulcs, 11 db
1136. tétel
Prés
magyar, 1900 körül, kovácsoltvas és lemez, réz és fa fogóval
1137. tétel
Vaslábos
magyar, 19. sz. második fele, zománcozott öntöttvas, "KV" készítői jellel, zománca hiányos
1138. tétel
Tál
Bécs, 1705-ös ónjeggyel, ón, peremen JH 1730 feliratozással
1139. tétel
Tál
német, 18 - 19. sz., szarvasos ónjeggyel, ón, AM monogrammal
1140. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
1121-1140
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS