269. Néprajzi aukció
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
1141-1160
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
Olajlámpa
Közel-Kelet, 19. sz. vége, sárgaréz, hiányos
1141. tétel
Két darabos övcsat
Balkán, 19. sz. eleje, ezüstözött fém
1142. tétel
Övcsat
Balkán, 19. sz. első fele, ezüstözött fém
1143. tétel
Lázsiás
Délvidék, 19. sz., 6 db 1841-1884 közötti ezüst Ferdinánd és Ferenc József érmékkel hajlított vörösrézdrót és gyöngy
1144. tétel
Latkészlet, 9 db-os
osztrák, 19. sz. bronz, W.I. monogrammal és 853 - évszámmal
1145. tétel
Latkészlet, 6 db-os
osztrák, 18. sz. vége, bronz, hiányos
1146. tétel
2 db latkészlet, 2-2 db-os
osztrák, 19. sz., W és 1853 jelzettel, hiányos
1147. tétel
Latkészlet, 6 db-os
osztrák, 19. sz. bronz, A.L. monogrammal, sérült, hiányos
1148. tétel
Mesterremek
Kalotaszeg, 20. sz. eleje, "arató koszorú" szerű faragott fa
1149. tétel
Csókkereszt
Máramaros, faragott fa, hiányos
1150. tétel
Krisztus a kereszten
Nógrád megye, 1900 körül, faragott, festett fa, fehér porcelán díszgyöngyök, kis sérüléssel
1151. tétel
Türelemüveg
magyar, 20. sz. vége, faragott fa, szentkép applikáció üveg palackban
1152. tétel
Mária a gyermek Jézussal, kegykép - votív
osztrák, 19. sz., ón
1153. tétel
Gyertyatartó, 2 db
Alföld, 19. sz. vége, hajlított vaslemez és drót
1154. tétel
Búcsújáró emlék
magyar, 20. sz. eleje, viasz és textil applikáció, aranyozott keretben
1155. tétel
Vankóné Dudás Juli
Legény temetés Galgamácsán
1156. tétel
Mennyei asztal (Jézus, Mária, Szent Miklós és Szent Paraskeve) üvegikon
Füzesmikola, 19. sz. második fele, festett üveg
1157. tétel
Mária ház
Dunántúl, 19. sz. vége, fenyőfa, faragott díszítéssel
1158. tétel
Madonna (Római kegykép), üvegkép
Csehország, 19. sz. második fele, festett üveg
1159. tétel
Jézus a szent sírban, tükörkép
Dél - cseh, 19. sz. második fele, festett, foncsorozott üveg, foncsorozása kopott
1160. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
1141-1160
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS