Befőttes üveg, 2 db
Erdély, 19. sz. vége, színtelen és zöld hutaüveg
1171. tétel
Kancsó pár
Erdély, 20. sz. eleje, színtelen hutaüveg
1172. tétel
Váza
Ausztria, 19. sz. második fele, festett huta tejüveg
1173. tétel
Virrasztó lámpa
Zemplén, 19. sz. vége, zöldes színű hutaüveg, hiányos
1174. tétel
Talpas pohár
osztrák, 19. sz. vége, festett, aranyozott színtelen üveg, aranyos kígyó díszítéssel, aranyozása kopott, szájperemén csorbulásokkal
1175. tétel
Palack
Erdély, 19. sz. eleje, színtelen hutaüveg, csiszolt és köszörült díszítéssel
1176. tétel
Palack dugóval
Parád, 19. sz. második fele, színtelen, bíborpácolt hutaüveg
1177. tétel
Palack dugóval
Parád, 19. sz. második fele, színtelen, bíborpácolt hutaüveg, a dugó pótolt
1178. tétel
Szódásüveg, 2 db
1925 - 1932, színezett üveg, egyiken "Kárpáti Dávid Várpalota" felirattal, kis sérüléssel
1179. tétel
Szódásüveg, 2 db
20. sz. első fele, színezett üveg, "Hungária Szikvíz Gyár S.A. Újhely" és "Stern Lajos Bodrogkeresztúr" felirattal, fém szerelék nélkül