269. Néprajzi aukció
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
1201-1220
[1221-1240]
[1241-1243]
Lőportartó
Erdély, 19. sz. eleje, vésett díszítésű csont, hiányos
1201. tétel
Bütykösbot csontberakással
Alföld, 20. sz. eleje, faragott rózsafa
1202. tétel
Fokos
Felvidék, 19. sz. vége, kovácsoltvas, későbbi fa nyéllel, nemesi koronás monogrammos fém cimkével
1203. tétel
Gulyásbot
Szitnya, 19. sz. vége, faragott fa ólomberakással
1204. tétel
Bot
Nógrád megye, 19. sz. vége, faragott gyümölcsfa
1205. tétel
Bunkósbot
Nógrád megye, 20. sz. faragott fa, vésett díszítéssel, felirattal
1206. tétel
Bot
Somogy megye, 20. sz. eleje, faragott rózsagyökér
1207. tétel
Támlás szék
Győr-Sopron megye, 1900, faragott, vésett díszítésű körtefa, sérült
1208. tétel
Szuszék (Szökröny)
Baranya megye, 19. sz. második fele, ácsolt bükkfa, vésett és festett geometrikus díszítéssel, kovácsoltvas pánttal, kis sérüléssel
1209. tétel
Szuszék
Nógrád megye, 1896, vésett díszítésű ácsolt bükkfa, sérült
1210. tétel
Kamarás asztal
Nógrád megye, 19. sz. második fele, sérült
1211. tétel
Támlás szék, 2 db
Balaton felvidék, 19. sz. második fele, faragott vésett dió- és körtefa, egyik hiányos
1212. tétel
Szuszék (Szökröny)
Dráva-mente, 19. sz. közepe, ácsolt bükkfa, vésett, festett díszítéssel, kovácsoltvas pánttal, sérült
1213. tétel
Láda
Észak - Magyarország, 19. sz. közepe, festett fenyőfa, alul egy fiókkal, belsejében ládafiával, kulcs nélkül, sérült
1214. tétel
Kelengyeláda
Tótkomlós, 19. sz. második fele, festett, faragott fenyőfa, eredeti zárszerkezettel, zsanér hiányzik
1215. tétel
Tálas szekrény
Harta, 1881, festett, faragott fenyőfa, 4 fiókkal, sérült
1216. tétel
Fali téka
Sárköz, 1869, faragott, festett fenyőfa két fiókkal
1217. tétel
Fali saroktéka
Alföld, 19. sz. második fele, faragott, festett fenyőfa, "koronája" hiányzik
1218. tétel
Fali téka
Harta, 1928, festett, faragott fenyőfa 2 fiókkal, tulajdonosi felirattal
1219. tétel
Kelengyeláda
Dunántúl, 18. sz. vége, faragott, vésett díszítésű fa, teteje repedt
1220. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
1201-1220
[1221-1240]
[1241-1243]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS