269. Néprajzi aukció
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
1221-1240
[1241-1243]
Falióra
Ausztria, 19. sz. vége, préselt, festett előlap, zománcozott számlap, egy súllyal, ingával
1221. tétel
Borbély szék
magyar, 20. sz. eleje, bükkfa, forgatható ülőrésszel, textil bevonatú állítható fejtámlával
1222. tétel
Kelengyeláda
Sárköz, 1868, festett fenyőfa, "Piris Mária" felirattal, zárszerkezet sérült
1223. tétel
Támlás szék, 2 db
Harta, 1892, festett, faragott fenyőfa
1224. tétel
Támlás szék, 2 db
Harta, 1888, festett, faragott fenyőfa
1225. tétel
Ágy
Harta, 1894, festett faragott fenyőfa, "Johann és Maria Lehotcki" felirattal
1226. tétel
Ágy
Harta, 1898, festett faragott fenyőfa, "Margaretta Sröf" felirattal
1227. tétel
Ruhásszekrény
Harta, 1874, faragott díszítésű festett fenyőfa Margareth Müller felirattal, sérült
1228. tétel
Kamarás asztal
Sárköz, 19. sz. második fele, fenyőfa festett díszítéssel, 1 fiókkal
1229. tétel
Sarokpad
Harta, 1903, festett, faragott fenyőfa
1230. tétel
Szőttes
Bukovina, 20. sz. eleje, színes gyapjú, sérült, lyukas
1231. tétel
Kötény
Kalotaszeg, 20. sz. eleje, rakott vászon hímzett díszítéssel
1232. tétel
Ágyterítő (gyászlepedő)
Kalotaszeg, 20. sz. eleje, hímzett házi vászon horgolt csipke széllel
1233. tétel
Terítő, 3 db
Észak - Erdély, 20. sz. eleje, színes díszítésű fehér szövött vászon, foltos
1234. tétel
Terítő
Lészped, 20. sz. első fele, hímzett gyapjú fém pitykékkel
1235. tétel
Férfi ing
Kalotaszeg, 20. sz. eleje, házi vászon horgolt csipke díszítéssel
1236. tétel
Női ing
Erdély, 20. sz. eleje, házi vászon, hímzett nyakkal
1237. tétel
Kötény
Mezőkövesd, 20. sz. eleje, hímzett fekete selyem
1238. tétel
Falikép, 2 db
Mezőkövesd, 20. sz. első fele, hímzett fekete selyem
1239. tétel
Kötény
Mezőkövesd, 20. sz. eleje, hímzett fekete selyem, sérült
1240. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
1221-1240
[1241-1243]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS