269. Néprajzi aukció
[901-920]
921-940
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, restaurált
921. tétel
Bokály
Makfalva, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
922. tétel
Bokály
Kolozsvár, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
923. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
924. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült, repedt
925. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
926. tétel
Tányér
927. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. vége, mázas cserép
928. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
929. tétel
Bokály
Kézdivásárhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
930. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép
931. tétel
Füles tál
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép
932. tétel
Füles tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
933. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
934. tétel
Bokály, 2 db
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, egyik restaurált
935. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
936. tétel
Tányér
937. tétel
Korsó
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, nyaka ragasztott
938. tétel
Tányér
939. tétel
Bokály
940. tétel
[901-920]
921-940
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS