269. Néprajzi aukció
[901-920]
[921-940]
941-960
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
941. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
942. tétel
Bokály
943. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, hajszálrepedt
944. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép
945. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, a feneke pótolt
946. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
947. tétel
Füles tál
948. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, hajszálrepedt, mázhibás
949. tétel
Bokály
950. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, hajszálrepedt
951. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, hajszálrepedt
952. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
953. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
954. tétel
Bokály
955. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
956. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, égetési mázhibás
957. tétel
Korsó
Vámfalu, 20. sz. első fele, mázas cserép
958. tétel
Tányér, 2 db
Vámfalu, 19. sz. vége, mázas cserép
959. tétel
Tányér, 3 db
960. tétel
[901-920]
[921-940]
941-960
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS