269. Néprajzi aukció
[901-920]
[921-940]
[941-960]
961-980
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
Korsó
Vámfalu, 20. sz. eleje, mázas cserép
961. tétel
Kancsó
Homoróddaróc, 19. sz. második fele, mázas cserép, szájperemén kis sérüléssel
962. tétel
Királybokály
Beszterce, 19. sz. eleje, mázas cserép, restaurált
963. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. első fele, mázas cserép, hajszálrepedt, restaurált
964. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
965. tétel
Bokály
Erdélyi szász, 19. sz. első fele, mázas cserép, hajszálrepedt
966. tétel
Bokály
Erdély, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró sérüléssel
967. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. közepe, mázas cserép, mázhibás
968. tétel
Bokály, 2 db
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép
969. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült, repedt
970. tétel
Bokály, 2 db
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
971. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, hiányos
972. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
973. tétel
Tányér
974. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
975. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
976. tétel
Tányér, 2 db
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, egyik restaurált
977. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
978. tétel
Tányér, 3 db
Kalotaszeg, 20. sz. eleje, mázas cserép
979. tétel
Tányér
980. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
961-980
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS