269. Néprajzi aukció
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
981-1000
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
981. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
982. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, hajszálrepedt
983. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, kisebb égetési mázhiba
984. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt
985. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
986. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép
987. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. első fele, mázas cserép
988. tétel
Tányér
Zilah, 1887, mázas cserép
989. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, hajszálrepedt, kis sérüléssel
990. tétel
Tányér
Zilah, 1882?, mázas cserép, kis sérüléssel
991. tétel
Bokály
992. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró sérüléssel
993. tétel
Bokály
994. tétel
Bokály
995. tétel
Bokály
996. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
997. tétel
Tányér
998. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. közepe, mázas cserép, repedt, sérült
999. tétel
Tányér
1000. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
981-1000
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS