269. Néprajzi aukció
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
1021-1040
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
Sütőtál
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
1021. tétel
Sütőtál
1022. tétel
Szilke
Sárospatak, 20. sz. eleje, mázas cserép
1023. tétel
Korsó, 2 db
Vas megye, 20. sz. első fele, mázas cserép, egyiken karcolt felirattal: "1925 V. ho 10 Velemér, Kimegveszi azi lesz Kati", sérült
1024. tétel
Szilke
Erdély, 1920, mázas cserép, "Katona Gáspár csinálta" felirattal
1025. tétel
Kályhacsempe
Székelyföld, 18. sz. vége, mázatlan cserép, hátoldala hiányos
1026. tétel
Kályhacsempe
Almás, 1900 körül, Tihanyi Albert munkája, mázatlan cserép, repedt
1027. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 18. sz. második fele, mázatlan, csillámos cserép, sérült
1028. tétel
Kályhacsempe
Szászkézd, 19. sz. eleje, mázas cserép, apró mázhibás
1029. tétel
Kályhacsempe
Szászkézd, 18. sz. vége, mázas cserép
1030. tétel
Kályhacsempe, 2 db
Kalotaszeg (Almás), 18. sz. vége, mázatlan, csillámos cserép, sérült
1031. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg (Bánffyhunyad), 19. sz. közepe, mázatlan cserép
1032. tétel
Kályhacsempe
Almás, 1905, Tihanyi Albert munkája, mázatlan cserép, repedt
1033. tétel
Sarokcsempe
Vármező, 19. sz. második fele, zöldmázas cserép
1034. tétel
Kályhacsempe
Almás, 1890, Müller József munkája, mázatlan cserép, hajszálrepedt
1035. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 18. sz. vége, mázatlan cserép
1036. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 18. sz. második fele, mázatlan, csillámos cserép
1037. tétel
Kályhacsempe
1038. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, restaurált
1039. tétel
Kancsó
Dél - Európa, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, restaurált
1040. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
1021-1040
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS