269. Néprajzi aukció
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
1041-1060
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
Bokály
Beszterce, 19. sz. első fele, mázas cserép, a máz restaurált
1041. tétel
Tányér
Erdély, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, mázhibás
1042. tétel
Bokály
Sopron, 1869, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
1043. tétel
Tányér
Bélaháza, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "B", hajszálrepedt
1044. tétel
Bokály
Bélaháza, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
1045. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, restaurált
1046. tétel
Bokály
Modor, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz
1047. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz
1048. tétel
Ónfedeles bokály
Felvidék, 18. sz. első fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "F"
1049. tétel
Olajos korsó
Ószombat, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, "Fero Birkosss"
1050. tétel
Bokály
Stomfa, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján "S T", restaurált, sérült
1051. tétel
Bokály
1052. tétel
Vizeskorsó
Magyarhertelend, 1900 körül, mázatlan cserép
1053. tétel
Káposztás fazék
Gorzafalva, 20. sz. első fele, mázas cserép
1054. tétel
Arató korsó
Szekszárd, 20. sz. eleje, mázatlan cserép, festett díszítéssel, kis sérülésekkel
1055. tétel
Kuglófsütő
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázas cserép rátétes díszítéssel, korabeli drótozott javítással
1056. tétel
Kalácssütő
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, repedt
1057. tétel
Kuglófsütő
Alföld, 20. sz. eleje, mázas cserép, hajszálrepedt
1058. tétel
Szilke
Békés megye, 20. sz. első fele, mázas cserép, kis sérüléssel
1059. tétel
Kanta
Baranya megye, 19. sz. vége, mázatlan cserép, fröcsköléses díszítéssel, sérült
1060. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
1041-1060
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS