269. Néprajzi aukció
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
1061-1080
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
Fazék
Dunántúl, 19. sz. vége, mázatlan cserép festett és rátétes díszítéssel
1061. tétel
Káposztás fazék
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép "benyomkodott" díszítéssel, fedele hiányzik
1062. tétel
Lakodalmas fazék
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas, rátétes díszítésű cserép
1063. tétel
Csalikancsó
Hódmezővásárhely, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
1064. tétel
Korsó
Mohács, 19. sz. vége, fekete kerámia karcolt díszítéssel
1065. tétel
Vizes korsó
Nádudvar, 20. sz. közepe, fekete kerámia, jelölve az alján: Fazekas Nádudvar 1952
1066. tétel
Gyertyamártó edény
Nádudvar, 1930 körül, rátétes díszítésű fekete kerámia, apró sérüléssel
1067. tétel
Tányér
Sárköz, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
1068. tétel
Májsütő és tarkedli sütő
Hódmezővásárhely, 20. sz. eleje, mázas cserép, sérült
1069. tétel
Tányér, 4 db
Dél - Erdély, 20. sz. eleje, mázas cserép
1070. tétel
Tányér, 3 db
Mezőség, 19. sz. vége, mázas cserép
1071. tétel
Tányér, 3 db
Románújfalu, 20. sz. eleje, mázas cserép, kis sérüléssel
1072. tétel
Tányér
Pásztó, 19. sz. vége, mázas cserép
1073. tétel
Lakodalmas tál
1074. tétel
Kuglófsütő
Alföld, 20. sz. eleje, mázas cserép, sérült, mázhibás
1075. tétel
Tarkedli sütő
Dunántúl, 20. sz. eleje, mázas cserép
1076. tétel
Kuglófsütő
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
1077. tétel
Tányér
Pásztó, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
1078. tétel
Lakodalmas tál
Hódmezővásárhely, 1898, "Szívem Esztér" felirattal, mázas cserép, repedt, korabeli javítással
1079. tétel
Páros szilke
Alföld, 19. sz. vége, mázas kerámia
1080. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
1061-1080
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1243]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS