223. 19-20. századi festmények és bútorok
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
Neogrády Antal
Tengerparti sziklák
1. tétel
Giardiello, Giuseppe
Mediterrán teraszon
2. tétel
Vass Albert
Vitorlások
3. tétel
Bosznay István
Vitorlások, 1931
4. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Erdei út
5. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Viharos táj
6. tétel
Ligetes táj alakokkal
7. tétel
Ujváry Ignác
Patakparton
8. tétel
Háry Gyula
Nógrádverőce
9. tétel
Edvi - Illés Aladár
Vízimalom
10. tétel
Bosznay István
Balatonakarattyai part, 1939
11. tétel
Komáromi Kacz Endre
Holdfényes vízpart
12. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Alpesi tó
13. tétel
Sörensen, A. jelzéssel, 19. század vége
Ligetes táj
14. tétel
Alberth Ferenc
Alkonyi táj
15. tétel
Walter, F. jelzéssel, 1900 körül
Erdőrészlet lovaskocsival
16. tétel
Erdei úton
17. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Vízparti táj
18. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
Téli alkony
19. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Leány portré
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-299]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS