Cukordoboz
1201. tétel
Füles kínáló tál
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, formába öntött, poncolt és vésett díszítéssel, vésett címerrel
1202. tétel
Gyertyatartó pár
1203. tétel
Asztali fűszerkínáló
1204. tétel
Barokk kehely
német, 18. sz. eleje, aranyozott antik ezüst, "D.H." mesterjegy, "B.H" tulajdonosi monogrammal és rokokó motívumokkal díszítve, kis sérüléssel
1205. tétel
Fedeles díszedény
Pesth, 1842 (?), 13 latos antik ezüst, Goszmann György mesterjegy, domborított, bordázott díszítésű, barokk stílusú test, poncolt rózsás koszorúkkal, sérült, talpán javított
1206. tétel
Dísztálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Steiter mesterjegy, ovális, öntött forma, hullámos peremmel, plasztikus és vésett kartusokkal díszítve, foltos
1207. tétel
Gyertyatartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, Johann Brüger mesterjegy, gépi vésett díszítéssel, cinnel javítva és egyiken sérült felső gyertyacsészével
1208. tétel
Karaffa
német, 1888 utáni hold korona fémjel és 1872-1902 közötti bécsi behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, szőlőindás szerelékkel, csiszolt, színtelen üveggel
Csengő zeneszerkezettel
német (?), 19. sz. vége, 800 ezrelékes ezüst, "ASF" (?) jelzet, préselt harang búra, palmettasor díszszegéllyel, működő zeneszerkezettel, sérült
1215. tétel
Keresztelőpohár
Bécs, 1817, 13 latos antik ezüst, Lorenz Wieninger (?) mesterjeggyel és raktárjelzettel, sima falú hengeres test, domborított, poncolt monogrammező véset nélkül, (Neuwirth 2002 P 1915)
1216. tétel
Cukorszóró
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 835 ezrelékes ezüst, Állami Pénzverő készítőjel és hivataljel, klasszicista, lecsapott sarkú forma, magas szóró kupakkal, zsanéros nyitódással
Kókuszserleg