Női függőóra
1401. tétel
Bross
1402. tétel
Karkötő
1403. tétel
Biedermeier kígyós karkötő
19. sz. első fele, 18 k finomságú antik arany, kígyó fej fehér és sötétkék zománcfedéssel, csiszolt almandin gránátokkal, pálcás tagokból alakított szalag oldalzsanér kapoccsal
1404. tétel
Historizáló képtartós medál
1405. tétel
Melltű
19. sz. második fele, antik arany, fém tűvel, faragott lágenkő kámea női portréval, plasztikus és vésett indával és apró gyöngyökkel díszítve
1406. tétel
Függő kámea
19. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany keretben, faragott kagyló Pallasz Athéné ábrázolással
1407. tétel
10 korona
Magyar Királyság, 1893, 22 k arany, Ferenc József alakjával, körmöcbányai veret, megkopva
1408. tétel
20 korona
Osztrák-Magyar Monarchia, 1896, 22 k arany, Ferenc József portréjával, kétfejű, koronás sas címerrel
1409. tétel
Szoliter gyűrű
1410. tétel
Alliance gyűrű
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, karmos foglalatban 5 db modern csiszolású briliáns cca. 0,5 ct (M1, Cr-TCa, VSI-SI2), Schwarcz Dániel ékszerész Budapest dobozával
1411. tétel
Szoliter gyűrű
20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, "RA" mesterjegy, karmos foglalatban 1 db régi csiszolású briliáns cca. 0,15 ct (R2, TCr, VSI)
1412. tétel
10 korona
Osztrák-Magyar Monarchia, 1897, 22 k arany, Ferenc József portréjával, kétfejű, koronás sas címerrel
1413. tétel
10 korona
Osztrák-Magyar Monarchia, 1901, 22 k arany, Ferenc József alakjával, körmöcbányai veret
1414. tétel
Patkós kitűző
19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany, 26 db gyönggyel és 2 db színes üveg kőutánzattal díszítve
1415. tétel
IWC férfi karóra
1416. tétel
Cigarettatárca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Postl Izidor mesterjegy, bordázott díszítéssel
1417. tétel
Karkötő
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 18 k arany, kígyóbőr hatású lapkákból álló széles szalag, fényes és mattított felülettel, nyelves záródással, dupla biztonsági kapoccsal
1418. tétel
Kitűző
Bécs (?), 19. sz. második fele, ezüst és fém, csillag formában ronde-bosse zománcdíszes szerecsenfejek, középen vörös üveg, tűszerelék cinnel javítva, apró sérüléssel
1419. tétel
Art deco gyűrű
angol, 1920 körül, 14 k fehérarany, fekete ónix lappal kiemelt 1 db modern csiszolású briliáns cca. 0,15 ct (M1, Cr, VVSI2) és a vállakon 2 db apró brill díszítés cca. 0,02 ct