Art deco gyűrű
1480. tétel
Gyöngy medál láncon
1481. tétel
Nyakék
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 18 k arany, 381V fazonszámmal, lapkás, gépi vésett és fényes díszítéssel, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal
1482. tétel
Gyöngy medál láncon
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany lánc és szerelék, tenyésztett, édesvízi, csepp alakú, fehér gyöngy, fényes felülettel (11*9 mm)
1483. tétel
Képtartós medál
olasz, 1966-1999 közötti budapesti behozatali fémjel, 18 k arany szív alakú tok, belül kettős üveggel fedett képtartós rész, előlapja vésett díszítéssel
1484. tétel
Koktélgyűrű
20. sz. vége, 2016 utáni nudapesti féjellel ellátva, 14 k arany, karmos foglalatban 4 db ovális csiszolású kék zafír cca. 1 ct és 4 db apró briliáns
1485. tétel
Esküvői medál
olasz (?), 20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany öntvény, homorú lemez mattított felülettel, domború galamb alakjával, csőrében gyűrű párral
1486. tétel
Karkötő
1487. tétel
Koktélóra
1488. tétel
Karkötő
1489. tétel
Mandzsettagomb pár
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, mattított, domborított felülettel, 2 db régi csiszolású briliánssal cca. 0,3 ct (R2, TCr-Cr, VSI-SI1)
1490. tétel
Szoliter gyűrű
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, saton foglalatban 1 db félmodern csiszolású briliáns cca. 0,65 ct (M2, Cr, VSI2)
1491. tétel
Turmalinos gyűrű
1492. tétel
Szoliter gyűrű
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, karmos foglalatban 1 db modern csiszolású briliáns cca. 0,35 ct (M1, W, VVSI)
1493. tétel
Melltű
1494. tétel
Fülbevaló pár
1495. tétel
Szoliter gyűrű
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, FOÉ készítőjel, magas, karmos foglalatban 1 db félmodern csiszolású briliáns cca. 1,15 ct (M2, TCr, VSI2)
1496. tétel
Ékszergarnitúra
1497. tétel
Karperec
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "SM" mesterjegy, vésett díszítéssel
1498. tétel
Karkötő
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "WJ" mesterjegy, 6 db domborított díszítésű lemezes taggal, nyelves záródással, biztonsági lánccal