Kókuszserleg
1221. tétel
Borkóstoló csésze
Bécs, 1802, 13 latos antik ezüst, tűzaranyozás nyomával, elkopott Andreas Hessern mesterjegy, három kecses lábon sima tálka, gyűrűs peremmel, fogóval, (Neuwirth 2002 P. 800)
1222. tétel
Borkóstoló tálka
Prága ?, 18. sz. eleje, antik ezüst, tűzaranyozással, "GRB" mesterjegy, kalapált, domborított, vésett és poncolt, Ámor a lelkek halásza (a szívek horgásza) ábrázolással, restaurált
1223. tétel
Karaffa
1224. tétel
Vajasdézsa
1225. tétel
Halas lapát
1226. tétel
Halas lapát
Buda, 1855, 13 latos antik ezüst, id. Josephus Gretsch mesterjegy, átfűrészelt, vésett leveles-virágos-halas díszítéssel
1227. tétel
Mokkáskanál, 12 db
német, 19. sz. vége, 800 ezrelékes ezüst, "M & S" készítőjel és ismeretlen hitelesítő jegy, neorokokó nyelek homokfúvott felülettel, eredeti dobozában
1228. tétel
Asztalközép
német (?), 19. sz. vége, 1872-1902 közötti behozatali jellel, öblös, kerek tál, hullámbordás díszítéssel és plasztikus, leveles peremmel
1229. tétel
Gyertyatartó
1230. tétel
Asztalközép (Füles kínáló)
1231. tétel
Feszület
Pest, 1840, 13 latos antik ezüst, Goszmann György mesterjegy, PESTH bélyegzővel, domborított, poncolt díszítéssel, összeállított tárgy
1232. tétel
Pohár
Bécs, 1802 vagy 1807 (?), 13 latos antik ezüst, Andreas Renner (?) mesterjegy, a Benicky család vésett címerével, kis sérüléssel
1233. tétel
Fali szenteltvíztartó
osztrák (?), 19. sz. vége, ezüst, préselt, fésűkagylós tálka, kis sérüléssel
1234. tétel
Sótartó
Pest, 19. sz. első fele, 1816, antik ezüst, jegy erősen megkopva, P évbetűvel bélyegzett, háromirányú kígyós szár, kerek, öblös csészéje aranyozva
Desszertkészlet
19. sz. vége, 1872-1902 közötti behozatali jellel, ezüst, neorokokó stílusú töltött nyelek, fém felső részek, eredeti dobozával
1238. tétel
Gyertyatartó pár
német, Rosenau (?), 1900 körül, 1937-1966 közötti budapesti behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, figurális mesterjegy, öntött, kitöltött (?) test hét-hét gyertyacsészével