Asztalközép
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Vinczencz Czokally mesterjegy, négy szárnyas oroszlánfejes lábon kerek, átfűrészelt kosár, üvegbetét nélkül
1302. tétel
Kínáló
1303. tétel
Tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KE" ? azonosítatlan mesterjegy, trapéz alakú test, plasztikus, szecessziós virágszálakkal díszítve
1304. tétel
Karaffa
német, 19. sz. vége, 800 ezrelékes ezüst, Wilhelm Binder mesterjegy, csiszolt és köszörült színtelen üveg, szerelvényen 7476 formaszám
1305. tétel
Gyertyatartó
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Theodor Dörr mesterjegy, vésett díszítéssel, kivehető felső rész négy gyertyacsészével
1306. tétel
Kínáló kosár
1307. tétel
Gyertyatartó pár
1308. tétel
Füles tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Frank Brüder mesterjegy, préselt téglalap forma, plasztikus díszítéssel, VMS császári udvari bélyegzővel
1309. tétel
Evőeszközkészlet, 12 személyes
1310. tétel
Képkeret
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Keszler Géza mesterjegy, sima keret fa hátlappal és kitámasztóval, üveglap nélkül
1311. tétel
Gyertyatartó pár
Pest, 1866, 13 latos antik ezüst, Cseh Pál mesterjegy, kerek talpon baluszteres szárak, kivehető kétkaros, három gyertyacsészés felső résszel, gépi vésett díszítéssel
1312. tétel
Szecessziós tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Filipp Scheibeck mesterjegy, ovális forma, áttört pereme árvácska szálakkal díszítve
1313. tétel
Asztalközép
19. sz. vége, fém talpazat és vázatartó kehely, j.n., színtelen, csiszolt üvegbetét vázával és tállal, kis sérüléssel
1314. tétel
Teáskanna teamelegítős állványzattal
1315. tétel
Füles tálca
1316. tétel
Karaffa
német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst szerelék 1902-1922 közötti linzi behozatali jellel ellátva, vésett WG tulajdonosi monogrammal, színtelen, csiszolt üveggel
1317. tétel
Fűszertartó
1318. tétel
Karaffa
1319. tétel
Asztalközép
St. Pölten, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FB" mesterjegy, szecessziós átfűrészelt díszítésű kosár, eredeti, színtelen, csiszolt üvegbetéttel