Rimon pár
lengyel (?), 19. sz., préselt fém lemez, ezüstözés nyomaival, kis sérülésekkel
1321. tétel
Gyertyatartó
1322. tétel
Dísztárgy
hanaui fantáziajelek, 1922 előtti linzi (?) behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjegy, domborított, öntött, fenyőtoboz alakú dobozka
1323. tétel
Psumimtartó
19. sz. közepe, antik ezüst, j.n., Dávid-csillaggal, törvénytáblákkal, menórával díszítve, kis sérüléssel
1324. tétel
Psumimtartó
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "MJ" mesterjegy, hiányos, kis sérüléssel
1325. tétel
Psumimtartó
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, filigrán szálakból formázott test, apró sérüléssel
1326. tétel
Psumimtartó
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HL" ismeretlen mesterjegy és pesti Hivataljel, vésett felülettel, szemekben kék üveg kőutánzattal, apró hiányossággal
1327. tétel
Cigarettadoboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FJ" mesterjegy, belül "L.R." tulajdonosi monogrammal, gilosált, bordázott felülettel, kis hibával
1328. tétel
Dohány szelence
Prága, 1866-1872 közötti C betűjeles fémjel, belül aranyozott ezüst, fekete zománc díszítéssel, "Tabak" felirattal, "H.P." mesterjeggyel, kézi és gépi véséssel
1329. tétel
Gyógyszeres szelence
Pest (?), 1859. október 26. datálással, antik ezüst, belül tűzaranyozva, vésett díszítéssel, fedlapon Dr. Polya gyógyszer adagolási receptjével, jelzet nélkül
1330. tétel
Névjegytálca
1331. tétel
Sétabot
19. sz. vége, 1902 utáni behozatali jellel, ezüst plasztikus oroszlán fejjel, tölgyleveles monogram pajzs gravírozható, fa szár fémgyűrűs toldással
1332. tétel
Sétapálca
19. sz. vége, behozatali fémjellel és RLB mesterjeggyel, ezüst fej, stilizált, szecessziós fagyöngy díszítéssel, fa szár, kis sérüléssel
1333. tétel
Fényképtartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Matz László (1942-től) mesterjegy, sima keret fa hátlappal és kitámasztóval, üveglap nélkül
1334. tétel
Teáskanna
London, 1898, 925 ezrelékes sterling ezüst, W. Hutton & Sons mesterjegy és 1872-1902 közötti bécsi behozatali jel, bordázott díszítéssel, feketére pácolt fa füllel és tetőgombbal
Szelence
Pest, 1867-1936 közötti kis ezüst jel, 750 ezrelékes ezüst ötvözet, fedélen vésett báli jelenettel, kis sérüléssel
1337. tétel
Szelence
1338. tétel
Szelence
1339. tétel
Kenyeres tál
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Buchal Lajos (1937-1940 közötti) mesterjegye