Art deco teáskészlet
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 935 ezrelékes sterling ezüst, Bokor Sándor mesterjegy, négy-négy hengeres lábon gömb testek, feketére pácolt fa füllel és tetőgombokkal, össz.: 3 db
1341. tétel
Csokoládékínáló
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "AP" ismeretlen mesterjegy, négy golyó lábon, ovális tál, hullámos, magas peremmel
1342. tétel
Gyertyatartó
20. sz. második fele, 1966-1999 közötti budapesti behozatali fémjel, 835 ezrelékes ezüst, klasszicista stílusban, bordás, gyűrűs szárral, restaurálva
1343. tétel
Kávéskészlet
1344. tétel
Teáskanál, 6 db
Bécs, 1862, 13 latos antik ezüst, Thomas Dub mesterjegy, "E.M." vésett tulajdonosi monogrammal, golyvás hegedű alakú nyelekkel
1345. tétel
Gyertyatartó pár
USA, 20. sz. második fele, 925 ezrelékes sterling ezüst, budapesti jellel ellátva, "IBB" mesterjegy, bordázott díszítéssel
1346. tétel
Karos gyertyatartó
1347. tétel
Art deco füles tálca
Bécs, 20. sz. eleje, 800 ezrelékes ezüst, Lippa et Co, cirill betűs mesterjeggyel, hengerelt lemez, ívesen hajlítva, gyöngysor peremmel díszítve
1348. tétel
Asztalközép
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "EF" mesterjegy, három ívelt lábon mély öblű tál, domborított, poncolt díszítéssel, áttört peremmel
1349. tétel
Leveseskanál, 5 db
1350. tétel
Teáskanál, 3 db
1351. tétel
Pirítóstartó
angol, 20. sz. eleje, ezüstözött fém, jelzett az alján: MH & Co.
1352. tétel
Desszertkészlet, 6 személyes
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst nyelek, "HL" mesterjegy, fém pengék, angol vágott fazon, össz.: 12 db, kis sérüléssel
1353. tétel
Asztalközép
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, átfűrészelt háló motívumos talpas kosár, kötegelt talpgyűrűvel, üvegbetét nélkül
1354. tétel
Parféskanál, 12 db
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, SINGER mesterjegy, angol ívelt végű fazon, 2 db dobozzal, doboz sérült
Szecessziós tálka
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy nélkül, kétfalú test, domborított, poncolt íriszmotívummal, kis sérüléssel
1357. tétel
Zománcdíszes női cigaretta tárca
1358. tétel
Vitrintárgy, 2 db (asztal és kanapé)
1359. tétel
Emlékkanalak, 10 db