Varrókészlet
német (?), 19. sz. második fele, 800 ezrelékes ezüst dublé és fém, össz.: 6 db, eredeti dobozában, tükörlap sérült, fedlapon festett alpesi tájképpel
1361. tétel
Dísztál
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, négy golyó lábra emelt, szétterülő, plasztikus őszirózsa forma
1362. tétel
Kínáló tál
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Link István mesterjegy, egész felületén dísztrébelt
1363. tétel
Színházi táska
1364. tétel
Szépítkező készlet
1365. tétel
Színházi táska
német, 19. sz. vége, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst sodrony, kék üveg záró gombokkal, bélés pótolt, kis hibával
1366. tétel
Pecsenyés tál
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, ovális forma, plasztikus, leveles-virágos díszperemmel
1367. tétel
Fej - vagy övdísz
orosz, 19. sz. első fele, filigrán ezüst, csiszolt színes üvegkő díszítéssel, bal szélső elemen 2 boglár hiánnyal
1368. tétel
Gyermekcsörgő
osztrák, 19. sz. vége, ezüstözött fém, csont nyéllel
1369. tétel
Szelence
orosz (?), 1900 körül, ezüst és ezüstözött fém ötvözetű dobozka, zsanéros nyitódással, korabeli javításokkal, kis sérüléssel
1370. tétel
Függőpecsét tokban
Graz, 1820, 13 latos antik ezüst tok, 1810-1824 közötti adóbélyeggel, "PIG" mesterjegy, címeres, hercegi koronás, zöld viaszpecsét, I.E.V.K., tok fedele vésett
1371. tétel
Ékszerdoboz
Chester, 19. sz. vége, 925 ezrelékes sterling ezüst, 1902-1922 közötti linzi behozatali jellel, belső részen aranyozva, plasztikus, neorokokó vésett, poncolt díszítéssel
1372. tétel
Díszöv
orosz, 19. sz. második fele, 84 zlotnyikos ezüst, "ASZ" cirill betűs mesterjeggyel, csuklós tagokból, aranyozás nyomával
1373. tétel
Díszöv
19. sz. második fele, domborított, vésett réz, vörös gránát színű üveg kőutánzatok és türkiz színű betétek, selyem alapra dolgozva, j.n., kis sérülésekkel
1374. tétel
Díszöv
orosz, 19. sz. második fele, 84 zlotnyikos ezüst, "AB" cirill betűs mesterjeggyel, csuklós tagokból, aranyozás nyomaival
1375. tétel
Függőóra
1376. tétel
Nyakék
1377. tétel
Függő, 2 db
19. sz. közepe, antik arany, 7 db barokk és igazgyöngy, festett zománc, smaragdok, rubin és gránát kövek, 5 db üveg kőpótlás, cinnel javítva, sérüléssel
1378. tétel
Gyászkarkötő
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 750 ezrelékes ezüst, "M&S" mesterjegy, merev karpánt fekete zománc fedéssel, kalász motívum apró gyöngyökkel, 2 db gyöngy hiány, kis sérülésekkel
1379. tétel
IWC férfi karóra