250. Ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1208. Gyertyatartó pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, Johann Brüger mesterjegy, gépi vésett díszítéssel, cinnel javítva és egyiken sérült felső gyertyacsészével

348 g; m: 26 cm