1206. Fedeles díszedény
Pesth, 1842 (?), 13 latos antik ezüst, Goszmann György mesterjegy, domborított, bordázott díszítésű, barokk stílusú test, poncolt rózsás koszorúkkal, sérült, talpán javított
670 g; m: 21 cm
(Kőszeghy: Nr. 415, 467.)