250. Ezüstök és ékszerek > Díszpohár

1214. Díszpohár

Moszkva, 1852, 84 zlotnyikos ezüst, vésett, poncolással, aranyozással kiemelt, gazdag, szövevényes mintával díszítve, Kovalszkij Andrej Antonovics próbáló mesterjegy és "NA" cirill betűs ismeretlen mester jelzet, (Zolotoje u Szerebrjanoje 1995 Nr. 2109.,

124 g; m: 8,7 cm