250. Ezüstök és ékszerek > Kókuszserleg

1220. Kókuszserleg

francia (?), 19. sz., antik ezüst, 2-es finomságjelzés és RAMU készítői bélyegző, bordázott díszítésű talp és tető, kókusz test gazdagon faragott díszítéssel és "DB 1789" tulajdonosi jelzettel

Btto.: 208 g; m: 16,5 cm

sérült