250. Ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1201. Cukordoboz

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Franz Rezniczek mesterjegy, belső rész aranyozva, gazdag barokkos díszítéssel, áttört, duplafalú technikával, zárszerkezet kulcs nélkül

Btto.: 562 g; 14*15,5*13 cm