250. Ezüstök és ékszerek > Dísztálca

1207. Dísztálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Steiter mesterjegy, ovális, öntött forma, hullámos peremmel, plasztikus és vésett kartusokkal díszítve, foltos

300 g; 27*20 cm

(Neuwirth II. 237. o.)