250. Ezüstök és ékszerek > Csokoládékínáló

1218. Csokoládékínáló

Bécs, 18(?)4, 13 latos antik ezüst, "LT" (?) mesterjegy, 10 szögletű talpazaton, gyűrűs száron áttört peremű tálka, szőlőindás motívummal, kis sérüléssel

237 g; 11,9*13,9 cm