249. Régi mesterek és 19. századi festmények
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
Homann, Johann Baptist
Bosznia térképe
1. tétel
Huchtenburg, Jan van
A Zentai csata
2. tétel
Német metsző
Csapatok Eger vára alatt, 1688
3. tétel
Magyarországi metsző
Temesvár ostroma, 1596
4. tétel
Osztrák metsző
Közép-Európa térképe
5. tétel
Hollar, Wenzel
Nagyszombat látképe
6. tétel
Koppmayer, Jacob
Nagykanizsa látképe, 1684
7. tétel
Meissner, Daniel
Buda látképe, 1630
8. tétel
Meissner, Daniel
Pest látképe
9. tétel
Osztrák festő
Alpesi folyó tutajosokkal, 1829
10. tétel
Biczó András
Nemesi táncmulatság
11. tétel
Brunner, Leopold, ifj. (Bécs,1822 - Bécs,1848), Friedrich Gauermann után
Vadászjelenet
12. tétel
Itáliai művész, 19. sz. közepe
Csatajelenet
13. tétel
Osztrák festő, 19. sz. eleje
Horia és Kloska elfogatása
14. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Keresztrefeszített Krisztus siratókkal - fatáblába helyezett fém kereszt
15. tétel
Orosz ikonfestő, 20. sz.
Istenanya az "el nem égő csipkebokor"
16. tétel
Orosz ikonfestő, 20. sz.
Szent György
17. tétel
Orosz ikonfestő, 18. sz.
Szentek csoportja Szentháromsággal
18. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Áldó Krisztus
19. tétel
Orosz ikonfestő, 20. sz.
Tetraptichon: Szent Tifon, Szent Demeter, Szent György, Szent Mihály
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS