249. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
Canczi Ágost Elek
Nemesúr portréja, 1862
201. tétel
Barabás Miklós
Ifjú portréja, 1846
202. tétel
Barabás Miklós
László József színművész portréja, 1859
203. tétel
Ruprecht, Johann
Nemesúr portréja, 1846
204. tétel
Axelisky jelzéssel
Sárkány József honvéd őrnagy portréja, 1848
205. tétel
Letzter, S. jelzéssel
Szakállas férfi portréja, 1878
206. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Férfi portré
207. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Kossuth Lajos arcképe
208. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Széchenyi István portréja
209. tétel
Margitay Tihamér
Hireghi Hirsch Károly, királyi tanácsos portréja, 1902
210. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Szeniczei Gáspár András honvéd vezérőrnagy portréja (Kecskemét, 1804 - Bihar, 1884)
211. tétel
Konek Ida
Az alkimista műhelyében
212. tétel
Simons, Henri Paul
Szakállas úr portréja, 1898
213. tétel
Feszty Árpád
Bajszos férfi portréja
214. tétel
Avraamovich jelzéssel
Leányportré, 1833
215. tétel
Vastagh György, id.
Menyecske
216. tétel
Zsolnay Júlia
Hölgy gyöngysorral, 1897
217. tétel
Koller (?) jelzéssel, 19. sz. második fele
Női portré
218. tétel
Telepy Károly
Olasz leány
219. tétel
Eugenie, P. jelzéssel
Körtés csendélet, 1893
220. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS