249. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
Spitzer, Emanuel (Manó)
Varrogató nő
221. tétel
Sain, Edouard Alexander
Olasz lány gyümölcsökkel, 1872
222. tétel
Schickedanz Albert
Szalmakalapos hölgy napernyővel VÉDETT - NO EXPORT
223. tétel
Benczúr Gyula
Szakállas úr arcképe
224. tétel
Kunffy Lajos
Apáca, 1892
225. tétel
Baditz Ottó
Tanulmány
226. tétel
Benczúr Gyula
Az elhagyott kedves, 1877 körül
227. tétel
Urban, Josef
Pipázó vadász
228. tétel
Urban, Josef
Jó kis útravaló
229. tétel
Vízkeleti Witman Eta
Kocsmai jelenet
230. tétel
Vízkeleti Witman Eta
A mesélő
231. tétel
Komáromi Kacz Endre
Hölgy enteriőrben
232. tétel
Fontana, L. jelzéssel, 1900 körül
Udvarlás
233. tétel
Devereux jelzéssel, 19. sz. vége
Szalonban
234. tétel
Komáromi Kacz Endre
Gésa
235. tétel
Ujházy Ferenc
Menekülés Lugosról, 1886
236. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Balatoni táj
237. tétel
Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906) -nak tulajdonított
Dombos táj
238. tétel
Ligeti Antal
Keleti táj pihenő alakokkal
239. tétel
Markó Károly, ifj.
Jézus lecsendesíti a vihart, 1867
240. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS