249. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Alpesi táj
241. tétel
Ridinger, Elias Johann
Vadászjelenet - párkép
242. tétel
Mackeldey, Bernard Carl
Alpesi tó partján
243. tétel
Schinnagl, Maximilian Joseph (Burghausen, 1697 - Bécs, 1762) köre
Tájkép vándorokkal és pásztorokkal
244. tétel
Német festő, 19. sz. második fele
Romantikus táj
245. tétel
Velencei festő, 1800 körül
Városrészlet híddal
246. tétel
Kaufmann, Karl
Sziklás tengerpart
247. tétel
Itáliai festő, 19. sz. eleje
A dózsepalota és a Szent Márk tér Velencében
248. tétel
Alott, Robert
Mediterrán részlet beszélgetőkkel, 1900
249. tétel
Wagner, Hans Johann
Itáliai táj azúrkék tengerrel
250. tétel
Erikson, F. jelzéssel, 1900 körül
Fjord
251. tétel
Cserna Károly
Kairói utcarészlet
252. tétel
Schiffer, Anton
Tájkép várrommal, 1845
253. tétel
Cserna Károly
Keleti jelenet
254. tétel
Toretti, P. jelzéssel, 1900 körül
Mediterrán részlet
255. tétel
Normann, Adelsteen Eilert
Naplemente a fjordnál
256. tétel
Galien - Lalou, Eugéne (E. Kerman guy)
Kikötőrészlet
257. tétel
Alberth Ferenc
Alkonyi táj gólyával
258. tétel
Normann, Adelsteen Eilert
Fjord naplementében
259. tétel
Bahieu, Jules George
Baromfiak
260. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS