249. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-331]
Rylski, Adolf
Kozákok vonulása a sztyeppén
261. tétel
Angol festő, 19. sz. vége
Vadászat
262. tétel
Hofmann, A. jelzéssel, 19. sz. második fele
Baromfiak - párkép
263. tétel
K. Spányi Béla
Tehéncsorda a vízparton
264. tétel
Bühlmayer, Conrad
Tehenek, 1876
265. tétel
Niel, Rob. jelzéssel, 1900 körül
Birkaakol
266. tétel
Egerváry Potemkin Ágost
Családi jelenet
267. tétel
Wágner Sándor
Lakodalmas menet
268. tétel
Orlow jelzéssel, 19. sz. vége
Havas sztyeppén menetelő lovas kozákok
269. tétel
Baumgartner, Adolf
Tűztől megriadt ménes
270. tétel
Gilbert jelzéssel, 19. sz.
Pihenő katonák
271. tétel
Schmidt, K. jelzéssel, 19. sz. második fele
Téli táj korcsolyázókkal és fakutyázókkal
272. tétel
Bensa, Alexander Ritter von II.
A móri csata és a komáromi csata - párkép
273. tétel
Velencei festő, 18. sz. második fele
Tájkép vízhordó lánnyal
274. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Tájkép alakokkal - párkép
275. tétel
Telepy Károly
Felvidéki táj enyelgő párral, 1893
276. tétel
Friedländer, Alfred
Pihenő zsoldosok
277. tétel
Osztrák festő, 1900 körül
Paripa
278. tétel
Bauer, Carl Franz
Rudolf Gerin Diaboloval ugrat, 1924
279. tétel
Mészöly Géza
Tanya (Halásztanya)
280. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-331]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS