249. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-331]
Fritsch, Melchior
Pihenő a szikláknál
281. tétel
Osztrák festő, 1860 körül
Tóvidék
282. tétel
Paplham, Fritz
Hegyvidéki táj
283. tétel
Mészöly Géza
Balaton-part halászcsónakokkal, 1887
284. tétel
Spannraft Ágoston, ifj.
Vadászcsendélet, 1931
285. tétel
Kaercher, Amalie
Gyümölcscsendélet
286. tétel
Hacker Adrienne, Kallos Leóné
Asztali csendélet
287. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Őszi csendélet
288. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Akt vörös drapériával
289. tétel
Peel, Paul (1860/61 - 1902) után, 1900 körül
Fürdés után
290. tétel
Heyer Artúr
Fehér cicacsalád
291. tétel
Szinyei Merse Rózsi
Narancsos csendélet
292. tétel
Geiger Richárd
Bál után
293. tétel
Mányai József
Szépítkező hölgy pamlagon
294. tétel
Heyer Artúr
Fehér cicák
295. tétel
Zemplényi Tivadar
Odaliszk, 1905
296. tétel
Stein János
Pandora szelencéje
297. tétel
Stein János
Vénusz és Ámor
298. tétel
Belga festő, 20. sz. első fele
Műteremben
299. tétel
Lohr Ferenc
Hölgyportré kutyával
300. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-331]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS