249. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
301-320
[321-331]
Markó Ferenc (Kismarton, 1832 - Budapest, 1874) után
Itáliai táj pihenő asszonnyal
301. tétel
Mészöly Géza
Alföldi tanyarészlet, 1880 körül
302. tétel
Ruzicka, F. jelzéssel
Fiúcska portréja, 1917
303. tétel
Holland festő, 19. sz. második fele
Levelet olvasó lány
304. tétel
Karlovszky Bertalan
Fényes Adolf portréja, 1927
305. tétel
Karlovszky Bertalan
Kisfiú arcképe (Gyuri)
306. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Fotelban ülő balerina
307. tétel
Bruck Lajos
Sétára készülődve
308. tétel
Lakatos Artúr
Hölgy szőrmebundával, 1947
309. tétel
Nagy Vilmos
Hölgy napernyővel
310. tétel
Sundblad, Werner
Alkonyat, 1910 körül
311. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
Tátrai alkony
312. tétel
Abonyi Tivadar
Heidelbergi táj, 1927
313. tétel
Mednyánszky László báró
Téli táj alakokkal
314. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
Tátrai falu
315. tétel
Turmayer Sándor
Tabán
316. tétel
Itáliai szobrász, 19. sz. vége
A Tiberis folyó allegóriája Romulus és Remus alakjával
317. tétel
Michelangelo után, 19. sz.
Mózes
318. tétel
Olasz szobrász, 19. sz.
Bacchus és ifjú szatír gyerek
319. tétel
Francia szobrász, 19. sz.
Pszyché
320. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
301-320
[321-331]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS