249. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
321-331
Marin jelzettel, 19. sz. vége
Az ősz allegóriája
321. tétel
Benedic, J. jelzéssel
Görög lány, 1904
322. tétel
Francia szobrász, 18. sz.
Női büszt
323. tétel
Villanis, Emmanuel
"Nelly"
324. tétel
Moreau, Auguste Louis Mathurin (Dijon, 1834 - Malesherbes, 1917) után
Kertészlányka
325. tétel
Rosse, Franz
Pszyché, 1893
326. tétel
Moreau, Auguste Louis Mathurin
Kacér hölgy
327. tétel
Gent, Joseph Alfred van
Bányász
328. tétel
Kisfaludi Strobl Zsigmond
Észak
329. tétel
Beszédes János László
Csikós
330. tétel
Lányi Dezső
Gémeskútnál, 1922
331. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
321-331
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS