249. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
Nyugat - dunántúli szobrász, 19. sz.
Krisztus
61. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz.
Puttó bőségszaruval
62. tétel
Közép - európai szobrász, 18. sz.
Corpus Christi
63. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz. vége
Adoráló angyal
64. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Feltámadt Krisztus
65. tétel
Német szobrász, 16. sz.
Király
66. tétel
Német szobrász, 16. sz.
Krisztus siratása
67. tétel
Osztrák szobrász, 19. sz. vége
Apostol
68. tétel
Osztrák szobrász, 17. sz. második fele
Szent Márk evangélista
69. tétel
Jouvenet, Jean Baptiste (Rouen, 1644 - 1717) után
Levétel a keresztről
70. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Mária megkoronázása
71. tétel
Német festő, 18. sz.
Krisztus siratása
72. tétel
Itáliai festő, 1800 körül
Mária
73. tétel
Predic, Uros
Szt. Mihály arkangyal, 1902
74. tétel
Észak - itáliai festő, 16. sz.
Szent Család
75. tétel
Német festő, 19. sz. eleje
Oltalmazó Mária
76. tétel
Vignali, Jacopo (Pratovecchio, 1592 - Firenze, 1664) műhelye
Tóbiás az angyallal
77. tétel
Raffaello Santi után, 19. sz. második fele
Madonna della Sedia
78. tétel
Német vagy osztrák festő, 19. sz.
Júdás csókja
79. tétel
Német festő, 18. sz.
Szent Péter apostol
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS