249. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
Szemlér Mihály
Ifjú hölgy portréja, 1864
161. tétel
Barabás Miklós
Nemesúr portréja
162. tétel
Lotz Károly
Zofahl Rudolf arcképe
163. tétel
Margitay Tihamér
Hireghi Hirsch Károlyné, 1902
164. tétel
Német festő, 19. sz. közepe
Szerzetes képmása
165. tétel
Barabás Miklós
Hölgyportré, 1877
166. tétel
Margitay Tihamér
Férfi portré, 1902
167. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Férfi zsebórával
168. tétel
Schrotzberg, Franz
Fátylas hölgy portréja, 1864
169. tétel
Canon, Hans
Női portré VÉDETT - NO EXPORT
170. tétel
Mayer Alajos
Idős hölgy portréja
171. tétel
Karvaly Mór
Hölgy fehér kesztyűvel
172. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Csipkegalléros lány portréja
173. tétel
Burghardt Rezső
Férfi portré díszmagyar öltözetben
174. tétel
Osztrák festő, 1800 körül
Gyermek portré Ámor jelmezben
175. tétel
Német festő, 19. sz. eleje
Hölgy reneszánsz kosztümben
176. tétel
Thumerette, A. jelzéssel, 19. sz., Louise Elisabeth Vigée Le Brun után
A művésznő leányával
177. tétel
Romney jelzéssel, 19. sz. vége
Hölgyportré
178. tétel
Osztrák festő, 19. sz. első fele
Férfi portré
179. tétel
Pfalz, Severin
Emanuel Fischer portréja
180. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-331]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS